Begeleiding
Van Oers begeleidt de ondernemers Frank van Dongen & Jossinda van Dongen–Vissenberg met de overname van Frezoli Lighting, een Nederlands familiebedrijf in de ontwikkeling en productie van verlichting. Van Oers heeft de kopers begeleid in het gehele aankoopproces, het uitvoeren van het financieel en fiscaal boekenonderzoek en het aantrekken van de overnamefinanciering.
Frezoli Lighting
In 1990 gestart als TierlanTijn Lighting met producties van kleinschalige eigen ontworpen verlichting, is het huidige Frezoli Lighting gegroeid naar een onderneming met een internationale klantenkring. Het ontwerp en de productie van de collecties van Frezoli Lighting zijn nog steeds geheel in eigen beheer. De producten van Frezoli Lighting zijn uitsluitend verkrijgbaar via haar Europese dealernetwerk.
Achtergrond koper
Ondernemers Frank van Dongen & Jossinda van Dongen-Vissenberg hebben in 2018 het destijds genaamde MQ statieven overgenomen. Deze onderneming heeft zich sinds 1983 gespecialiseerd in het produceren van hoogwaardige statieven, masten en toebehoren. De onderneming kreeg in 2022 de nieuwe bedrijfsnaam Dovi Group. De producten van Dovi Group, waaronder de merken MQ en Geomate, worden wereldwijd gebruikt en staan bekend om hun duurzaamheid, stabiliteit en kwaliteit. Via deze overname waarborgen de verkopers de continuïteit van de onderneming en zien kopers een mooie ondernemersuitdaging met verdere groei en ontwikkeling van Frezoli Lighting.